Spam

Tutaj zareklamuj swojego bloga. Postaram się go odwiedzić. 

Możesz to zrobić, jeśli przeczytałeś choć jeden rozdział mojego opowiadania i skomentowałeś go. Inaczej nie zwracam uwagi na komentarze spamu oraz usuwam je.

Możesz także dodać link do nowego rozdziału swojego opowiadania, jeśli Cię o to poprosiłam.

12 komentarzy:

 1. Pojawił się prolog na http://fallout-fanfiction.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 4. „ Przemieniłem się w średniowieczu dokładnie nie wiem w którym roku.
  To było kilka dni przed tym kiedy chcieli mnie zabić.
  Kto chciał spalić mnie na stosie zapłacił za złe chęci swoją własną krwią…i duszą”

  „Delikatnie przejechała dłonią po jego chłodnej skórze chcąc sprawdzić jak zareaguje,
  Zastygł w bez ruchu a wzrok wbił w przestrzeń,
  Lekko obrócił głowę i zamrugał kilka razy,
  Obrócił się w stronę dziewczyny i ujął jej twarz w dłonie,
  I pozwolił jej poznać swoje tysiącletnie życie”

  Jak chcesz poznać dalszy ciąg mojej historii zapraszam do mnie na bloga.
  http://you-never-know-when-death-comes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na rozdział 1(1) ;**

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli piszesz - zgłoś się. Organizujemy konkurs!
  Słowem wstępu
  Konkurs jest castingiem do wzięcia udziału w projekcie NWK (Napiszmy Wspólną Książkę). Najlepsi autorzy, w zależności ile prac nadejdzie, dostaną się do projektu i podejmą się zadania współpracy. Mogą przejść nawet wszyscy, to zależy od stylu i poziomu opowiadania. Zachęcamy osoby, które już trochę piszą i nie robią podstawowych błędów. Nie wymagamy tutaj pisarzy, spokojnie.
  Kilka słów o NWK.
  Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie. http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej;) Jesteś tu jeszcze? Piszę, bo od dłuższego czasu nie widzę odzewu i nie wiem czy nadal powiadamiać o rozdziałach. I czy w ogóle czytasz. A nie ukrywam, że chciałabym wiedzieć. Pozdrawiam!
  Sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, czytam Twojego drugiego bloga, ale niebawem zajmę się też tym, bo uwielbiam kryminalne klimaty. Na tamtym blogu nie masz SPAMU, dlatego wybacz, zareklamuję się tutaj:

  Wyobraź sobie Idealną Kobietę. Ma wszystko, czego dusza zapragnie. Jest piękna, mądra, pochodzi z zamożnej rodziny, ma wspaniałych przyjaciół i własnego szofera. Nosi ubrania najsławniejszych światowych projektantów i pachnie markowymi perfumami. Jest niezwykle dobrze wychowana. Posiada swoje własne mieszkanie w centrum miasta, jej rodzice są uwielbiani przez mieszkańców, a ona otacza się wianuszkiem małoletnich wielbicielek. Ma niewyobrażalne szczęście, które dzieli razem z mężczyzną jej marzeń. Są szczęśliwi i kochają się jak nastolatki. Istna bajka, co nie?
  I teraz wyobraź sobie, że to wszystko nagle pryska jak bańka mydlana, a ta Idealna Kobieta musi zacząć nowe życie z dala od Westgreat.

  A tymczasem w San Francisco świat przestępców drży w strachu. Killman znów atakuje i zabija z brutalnością, a władze nie znają jego tożsamości. Nikt go wcześniej nie widział, a tylko opis chorego starca przybliża sylwetkę psychopaty. Policja nie wierzy w istnienie szaleńca w masce, ale media nie dają za wygraną. Czy Killman naprawdę istnieje?

  „Killman”, to nie zwykła opowieść o rozkapryszonej damusi z bogatego domu. „Killman”, to opowieść o niezwykłej metamorfozie z dreszczykiem grozy w tle. Trochę komedii, trochę horroru. Kim jest Killman i dlaczego zabija? Co ma wspólnego mają ze sobą Killman i ta Idealna Kobieta?

  Zapraszam.
  http://mr-killman.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej :)
  Obecnie czytam już 2 blogi i nie dam rady czytać kolejnego, ale zaintrygował mnie zwiastun twojego opowiadania...dodaję cie do mojej listy oczekujących na przeczytanie :)

  Jeśli znajdziesz chwilę wolnego czadu, serdecznie zapraszam do lektury mojego opowiadania kryminalnego na www.nie-znajoma.blog.pl:)

  Opis:
  Viviana ma już za sobą burzliwy okres w życiu; ma pracę, którą lubi, własny kąt i oddanych przyjaciół, na których może liczyć – a przynajmniej tak jej się wydaje. Wszystko zmienia się, gdy do kamiennicy, w której mieszka wprowadza się tajemnicza Jamie Elvie. Jej pojawienie się uruchamia lawinę tajemniczych zdarzeń, które wydają się być powiązane ze śmiercią pewnej studentki…Kim jest Jamie? Sprzymierzeńcem, czy wrogiem?

  OdpowiedzUsuń
 10. Rusza całkiem nowa strona do reklamowania blogów. Jeśli zależy ci na pokazaniu się większej ilości osób, zapraszam!
  http://uwolnij-slowo.blogspot.com/p/o-stronie.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 12. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć...

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń

Alexandra Katharina bajkowe-szablony